Про компанію

Компанія «Трініті» працює на чернівецькому ринку інформаційних технологій з 2002 року, стабільно розширюючись та збільшуючи кількість працівників та клієнтів. За цей час нами складено і реалізовано багато проектів. Всі наші проекти ми підтримуємо технічно, а з клієнтами зберігаємо добрі, дружні стосунки.

Пріоритетним напрямком нашої діяльності є продаж та сервісно-технічне обслуговування торгівельного обладнання, комп’ютерної техніки, автоматизація бізнесу.

Ми є членами “Спілки Автоматизаторів Бізнесу” – громадської організації, яка об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

Наша команда надає комплексні послуги: ми виконаємо підбір необхідного обладнання, об’єднаємо його в зручну мережу, встановимо і налаштуємо програмне забезпечення.

Ми допоможемо вам обрати найкраще рішення для автоматизації вашого бізнесу.

Компанією пропонується обладнання провідних українських та світових виробників. Гера, ІКС-Маркет, Dibal, Datalogic. Виконується сервісно-технічній супровід придбаних вами пристроїв.

Колектив нашої фірми – єдина команда висококваліфікованих фахівців, дружня і організована.

Наша задача – зробити ваш бізнес зручним для вас та ваших клієнтів.